III Szkolny Konkurs Poezji Religijnej - Skórka 2014

W dniu 14.05.2014r. w naszej społeczności szkolnej odbył się już po raz trzeci Szkolny Konkurs Poezji Religijnej dla klas IV-VI. Wzięło w nim udział 9 uczniów. Uczestnicy recytowali wiersze o różnej treści, dotyczące osoby św. Jana Pawła II, świąt Wielkanocnych, modlitwy, Wielkiego Tygodnia.
Recytatorów oceniała komisja w skład której weszli: katecheta Krzysztof Kwiatkowski i nauczycielka języka polskiego pani Stanisława Machnowska. Dzieci starały się jak najlepiej zaprezentować swoje wiersze. Po burzliwej dyskusji komisja przyznała trzy pierwsze miejsca uczniom, którzy zdobyli równą ilość punktów po 18 z 20 możliwych. Pozostali otrzymali wyróżnienia, ponieważ zdobyli od 15 do 17 punktów.
Pierwsze miejsca zdobyli: Wiktoria Borysławska, Nikola Michałek i Miłosz Wysz- wszyscy z klasy IV. Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali rzeczowe nagrody, ufundowane przez księdza proboszcza. Zrobiliśmy uczestnikom piękne zdjęcie na tle zieleni. Zapraszamy inne osoby do udziału w konkursie w następnym roku.

Galeria zdjęć. Kliknij aby powiększyć:

III Szkolny Konkurs Poezji Religijnej - Skórka 2014 III Szkolny Konkurs Poezji Religijnej - Skórka 2014 III Szkolny Konkurs Poezji Religijnej - Skórka 2014

Tekst oraz zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego.